E-SHOP

Novinka

Dizajnové perpetuum mobile medzi pánskymi hodinkami – kolekcia Festina Automatic

Hodinky s automatickým strojčekom nepatria len do minulosti. Práve naopak, patrí im budúcnosť. Dôkazom toho je aj najnovšia edícia pánskych hodiniek Festina Automatic, ktorá bola vytvorená na základe veľkého úspechu automatických modelov hodiniek predstavených touto španielskou značkou v roku 2015. Zástupcovia kolekcie Festina Automatic s minimalistickým či dokonca mierne industriálnym dizajnom nesmú chýbať samozrejme ani v ponuke internetového obchodu iChrono.sk. Niekoľko modelov vám bližšie predstavíme v nasledujúcom článku.

Univerzálnosť a maximálnu eleganciu poskytujú pánom hodinky Festina s automatickým strojčekom vystupujúce pod označením F6848/1. Dominantou hodiniek je puzdro s priemerom 42 mm vyrobené z ušľachtilej ocele, ktoré obsahuje okrem hlavného číselníka aj dva menšie subčíselníky. Oceľové puzdro príjemne dopĺňa kvalitný čierny kožený remienok. Pánske hodinky Festina F6848/1 s automatickým strojčekom sa dajú vďaka ich elegantnému a univerzálnemu dizajnu jednoducho doladiť ako k obleku, tak aj k bežnému dennému oblečeniu. Tento nadčasový kúsok je dostupný tiež v prevedení s čiernym číselníkom.

Ak preferujete menej tradičný dizajn hodiniek, vaše oko určite upúta model Festina F6845/3 z kolekcie Festina Automatic 2016. Puzdro aj náramok sú vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele v jej prirodzenom vzhľade, ktorý je efektne doplnený pútavým modrým číselníkom. Hodinky nechávajú vyznieť práve automatický strojček pracujúci ako perpetuum mobile, ktorý je priamo viditeľný v otvore číselníka, pričom jeho kompletný mechanizmus je odhalený na rubovej strane puzdra hodiniek. Pokiaľ uprednostňujete menej výrazné, neutrálnejšie farby, Festina vám ponúka tiež prevedenie tohto modelu s bielym, šampaň alebo čiernym číselníkom.

Ako tretí model vám predstavíme výrazný, no pritom elegantný model pánskych hodiniek Festina F6846/2. Jeho puzdro s priemerom 40,80 mm kombinuje prirodzenú ušľachtilú oceľ a metalický tmavosivý číselník, na ktorom vzbudzuje obrovskú pozornosť práve možnosť priamo pozorovať kmitanie naťahovacieho mechanizmu automatického strojčeka. Puzdro je príjemne doplnené čiernym koženým remienkom, ktorý podmieňuje univerzálne využitie týchto hodiniek. Ste skôr milovníkom hnedej kože? Jej kombinácia s číselníkom v bielej alebo v modrej farbe je unikátna. Aj v tomto prevedení je model F6846 v ponuke v našom internetovom obchode.

 

 

Ako vždy, aj dnes tu máme pre vás aj jednu novinku. Je ňou model Festina Automatic F16975. Dostupný je v troch farebných variantoch – v čiernej, modrej a bielej. Metalické odlesky číselníkov vás nadchnú! Rovnako ako kvalitné prepracovanie kože a možnosť pozorovať činnosť automatického strojčeka priamo v akcií. Všetky predstavené pánske hodinky Festina Automatic 2016 disponujú odolným minerálnym sklíčkomvodotesnosťou až do 5 ATM.