E-SHOP

Novinka

Festina Mademoiselle – dámske hodinky dokonale podčiarkujúce ženskosť a eleganciu

Preferujete eleganciu, rady zvýrazňujete svoju ženskosť a práve v podobnom duchu hľadáte aj svoje nové hodinky? Ideálnou voľbou pre všetky ženy s rovnakými preferenciami je nová kolekcia hodiniek Festina Mademoiselle. Tá ukrýva hneď niekoľko žiarivých modelov, z ktorých sa jeden môže stať aj vašim obľúbeným šperkom.

Pre hodinky z kolekcie Festina Mademoiselle je charakteristická najmä elegancia, rôzne kombinácie oceľových puzdier s koženými remienkami v jemných tónoch, perleťový číselník a trblietavé kamienky, ktoré sú osadené okolo neho v atraktívnej lunete. Ich praktickou vlastnosťou je tiež vodotesnosť až do hĺbky 50 metrov.

I keď hodinky Festina Mademoiselle zahŕňajú viacero atraktívnych modelov, my vám priblížime štyri z nich, ktoré je možné označiť za vlajkové modely tejto kolekcie.

 

Zlato, a najmä to ružové, je hitom tohto roka

Výnimočnosť, ženskosť a nehu na vás dokonale podčiarknu hodinky Festina 16946/A. Už na prvý pohľad vás zaujme výrazné puzdro, ktoré je vyrobené z ušľachtilej ocele s povrchovou úpravou vo farbe ružového zlata. To dokonale dopĺňa jemnú perleťovú farbu číselníka a zirkóny osadené do lunety. Celkový dojem podčiarkuje aj ružový kožený remienok, s ktorým vyzerajú tieto hodinky na ruke žensky, no zároveň veľmi jemne.

 

Elegantná klasika na každú príležitosť

O niečo tradičnejší dizajn sršiaci eleganciou ponúkajú dámske hodinky Festina Mademoiselle 16944/B. Pre tento model je charakteristický neobyčajný perleťový číselník, žiarivé zirkóny a pútavý kožený remienok v tmavosivej farbe, pričom celkový dojem dotvárajú detaily vo farbe ružového zlata, ktoré nájdeme na indexoch, ručičkách a korunke. Hodinky 16944/B sú vďaka ich dizajnu využiteľné prakticky na akúkoľvek príležitosť.

Ak preferujete skôr svetlejšie farby, dostupná je aj biela verzia daného modelu s označením 16944/A.

 

Hodinky aj ako šperk k spoločenským šatám

Doslova ako šperk na dámskej ruke vyniknú hodinky Festina 16945/A, ktoré kopírujú základné črty vyššie opísaných modelov, avšak s jedným zásadným rozdielom. Ich puzdro má elegantnú a výraznú zlatú IP povrchovú úpravu. Kombinácia bielej a zlatej farby umocňuje dojem luxusu, vďaka čomu budete s týmto krásnym šperkom na ruke neprehliadnuteľná pri riešení každodenných aktivít, či pri rôznych spoločenských príležitostiach.

Uvedené, ale aj mnohé ďalšie modely hodiniek z kolekcie Festina Mademoiselle, nájdete samozrejme v našom internetovom obchode.